30/12/2025
“Milí moji malí odvážlivci,
milí rodičia a kolegovia,
hovorí sa, že v najlepšom treba prestať, a pre mňa nastal čas posunúť sa ďalej. Po 5-tich nádherných rokoch na klinike Dent+ sa s vami lúčim. Moja cesta pokračuje v zahraničí, kde ma čakajú ďalšie výzvy.
Ďakujem rodičom za prejavenú dôveru.
Bolo mi veľkou cťou starať sa o úsmevy vašich detí. Zároveň ďakujem klinike Dent+ za možnosť kariérne rásť, aj mojim kolegom za skvelý tím a podporu.
Držím palce mojej nástupkyni, Bianke Felegiovej.
Budete mi chýbať. “🩷
MDDr. Jana Kopaničáková - detská zubná lekárka
Zubná klinika DENT+ ďakuje MDDr. Jane Kopaničákovej za skvelú niekoľkoročnú prácu na našej zubnej klinike a prajeme jej veľa ďalších úspechov.🍀