17/06/2014
Dnešným dňom som ukončil cyklus prednášok na tento polrok. Ďakujem všetkým lekárom za veľkú účasť a prajem veľa veľa úspechov v práci. Stretneme sa znova po prazdninách, počas ktorých si verím oddýchnete a načerpáte síl a pozitívnej energie na ďalší polrok...