14/09/2020
Milí pacienti,
iste ste si všimli, že v našom okolí pribudli na modro vyznačené a očíslované miesta na parkovanie. Možno ste na týchto miestach pokým neboli označené parkovali, preto pár informácií čo sa pre Vás mení.
Pokiaľ máte trvalý pobyt v petržalke máte parkovanie v celej Petržalke na vyznačených miestach zadarmo, treba sa však registrovať. Ak nie ste rezident a chcete parkovať na modrých vyznačených miestach musíte si stiahnuť aplikáciu URBI parking.
Tu je pár užitočných linkov.
https://parkovanievpetrzalke.sk/nie-som-rezident/
https://parkovanievpetrzalke.sk/mobilna-aplikacia/
https://parkovanievpetrzalke.sk/caste-otazky/
Len v krátkosti postu pre nerezidentov 🧠:
1. Stiahnuť aplikáciu
2. Po registrácii pridať ŠPZ
3. Po príchode na parkovisko vám aplikácia ponúkne parkovanie na danom parkovisku
4. Označiť číslo na ktorom stojíte
5. Stlačiť zaparkovať a čas beží
6. 8:00-18:00 bezplatne
7. Pri odchode z parkoviska sa odhlásiť
Platí, že parkovanie na nevyznačených miestach je aj naďalej bezplatné.
Vaše SCS
Byť petržalčanom sa oplatí Najčastejšie kladené otázky k pilotnému parkovaciemu systému v Petržalke Mobilná Aplikácia Registrácia Vozidlá Parkovacie miesta Ostatné Pre Petržalčanov Ako sa ma bude týkať PPS, ak som Petržalčan a vlastním auto alebo používam firemné auto na s....