07/03/2021
Stimate Doamne, Domnișoare și mult stimate colege !!!
În preajma celei mai frumoase sărbători din acest anotimp – Ziua Internațională a Femeii, este o ocazie deosebită să sărbătorim și să prețuim Femeia, care mereu a fost un obiect de venerație și un simbol al dragostei. Femeia – Mamă, Bunică, Colegă și un bun specialist. Femeia este cea, care aduce bucuria continuității neamului în fiecare familie, tratează boala și sufletul.
Permiteți-mi din numele meu personal și al administrației să Vă adresez sincere și cordiale felicitări. Fie ca viața să Vă fie mereu plină de momente frumoase, generate de satisfacția marilor împliniri sufletești. Să aveți parte de o primăvară plină de iubire și armonie, să fiți înconjurate de căldură, dragoste, înțelepciune, prosperitate și succes, îndeosebi, în această perioadă, deloc ușoară pentru Dumneavoastră.
Vă mulțumim pentru munca, străduința depusă, pentru atmosfera caldă și prietenoasă ce o creați în instituție.
Gingășia, bunăvoința, blândețea, frumusețea de care sunteți înzestrate să nu Vă părăsească niciodată. Să Vă bucurați și în continuare din plin, de gratitudinea, aprecierea, recunoștința celor din jur și nu în ultimul rând de înțelegerea celor apropiați.
La mulți ani, dragi Femei!!!
Cu deosebit respect,
Administrația