13/03/2022
Dragi prieteni, ne pare foarte ráu cá în clinica noastrā s-au molipsit oamenii de hepatitá.
Era un caz total ieşit de sub controlul nostru. Acum d**a ce medicii implicaţi în aceasta au fost concediaţi, vá asiguram cá aşa cazuri nu vor mai fi şi va aşteptám cu drag!