17/06/2026
✨ „Parcă acești dinți i-am avut de când m-am născut!”
La controlul de profilaxie, după 6 luni de la tratament, pacienta noastră a revenit cu lucrarea provizorie pe implanturi și ne-a surprins cu un răspuns sincer: este atât de mulțumită de confortul, funcționalitatea și aspectul acesteia, încât a decis să o poarte în continuare pentru o perioadă.
💬 „Mă simt extraordinar de bine, pot mânca normal și parcă am acești dinți de când m-am născut.”
Pentru noi, aceasta este cea mai frumoasă confirmare că tratamentul oferă nu doar un zâmbet frumos, ci și confort și încredere în fiecare zi.
Mulțumim pentru cuvintele frumoase și pentru încrederea acordată echipei Cristi Dent! ❤️
📍 Chișinău, str. Andrei Doga 28/6
📞 +373 69 620 555
Cristi Dent – redăm zâmbetul, confortul și bucuria de a trăi fără griji.