05/05/2026
Stomatološka poliklinika sa zadovoljstvom pruža podršku humanitarnoj akciji dobrovoljnog davanja krvi u organizaciji fondacije , koja će se održati od 7. do 10. maja u Zavodu za transfuziju krvi Vojvodine (08 - 12h) kao i centru Novog Sada (15 - 18h).
Pozivamo sve naše pacijente, partnere i sugrađane da se priključe ovoj plemenitoj akciji i daju svoj doprinos spašavanju života.
Posebno nam je zadovoljstvo biti deo inicijative mladih ljudi, sa ciljem promocije solidarnosti i brige o zajednici.
Zajedno možemo učiniti velike stvari – jer svaka kap krvi i svaki osmeh imaju neprocenjivu vrednost. 🩸
Vidimo se! 😊