31/05/2026
❄️Završili smo popravku, vi ste srećni jer zub izgleda savršeno, ali kada sutradan popijete hladnu vodu - osetite oštar bol. Odmah se javlja panika: "Da li plomba ne valja? Da li zub mora da se vadi?"
👩⚕️Želimo da vas umirimo: ovo je potpuno normalna pojava i u stomatologiji se zove postoperativna osetljivost!
Ova osetljivost obično potpuno nestaje sama od sebe u roku od nekoliko dana do dve nedelje, kako se živac smiri i povuče. Ako bol postane pulsirajući i budi vas noću, tek tada nam se javite za dodatnu terapiju. U 99% slučajeva, vašem zubu je samo potrebno malo vremena da se navikne na svoju novu plombu.
Imate dilemu nakon intervencije? Uvek smo tu za vaša pitanja.
📍 Kuća lepih osmeha, Borska 44/8
📞 Zakažite svoj termin na: 065 351 39 25