11/09/2025
Jos jedan rad na koji smo ponosni - i tehnicari, i pacijent i ja!
Nazalost, nemam fotografiju stanja na samom pocetku, ovo je vec sanirano stanje.
Naravno, kao i uvek, trudimo se da sacuvamo sve sto je moguce i vredno sacuvati.
Mlad i lep pacijent, uz podrsku zene koja ga voli i nas trud i znanje, dobio je osmeh kakav nikad nije imao. Njegovi zubi, bili su u teskobi, sto je bio jedan od razloga da rano ostane bez prednjih zuba. To ga je dovelo kod nas i nije pogresio. Bio je strpljiv da zarastu rane, uporan da bismo uradili ono sto je najbolje za njega, hrabar da izdrzi i kad nesto boli ili kad nije bas prijatno, ali sve to brzo prodje, i sve se zaboravi, kad stigne nagrada u vidu ovakvog zubnog niza i osmeha!
Ako se i Vama cini nemoguce, da previse kosta, ili boli, da predugo traje ili se plasite... Ne trazite izgovore, ni opravdanja, nego zakazite prvi pregled od koga sve pocinje!!!