15/03/2020
Здравейте пациенти , приятели и колеги !
Във връзка със създалата се епидемична обстановка и опасност от разпространение на новия корона вирус затваряме практиката за следващите две седмици. Записаните планови пациенти се пренасочват за след 30.03.2020 . За този период ще бъдат приемани само спешни случаи след предварителна уговорка.
Надявам се да останем правилно разбрани и подкрепени от всички Вас !
Надявам се също така колкото се може повече колеги да приемат тази стъпка !
с Уважение :
екипът на Дентал Имплант Студио !