24/06/2022
Скъпи пациенти, приключи ремонтът на кабинета ни. Направихме доста подобрения и монтирахме нов стол. Главната ни цел беше комфортът на пациента. Столът ни е по - удобен, водата в машината се подгрява, за да намалим болката при чувствителни зъби и още други глезотии, но засега няма да ви ги разкриваме, заповядайте да си ги откриете сами 😊