10/10/2025
🌸 Скъпи пациенти и приятели,
С голяма благодарност и малко вълнение споделям, че излизам в отпуск по майчинство — за втори път — и временно няма да приемам пациенти. 👶💖
Искам от сърце да благодаря на всеки един от вас за доверието и любовта, с които ме дарявате всеки ден. За мен е истинска привилегия и сбъдната мечта да мога да помагам, да създавам красиви усмивки и да срещам толкова страхотни хора чрез работата си.
Ще се върна отново, още по-вдъхновена, заредена и още по-добра за вас! ✨ Обещавам, че когато дойде моментът, ще ви уведомя с радостна публикация тук.
До скоро и с най-топли чувства 💛