29/09/2017
Скъпи приятели,
Споделям с вас моменти от откриването на първата самостоятелна изложба на дъщеря ми.
Здравейте на всички!
Представям ви снимки от откриването на моята първа самостоятелна изложба в парк "Младост", СО район "Младост", София. Откриването в деня на празника на София .бе част от културните събития на СО за 2017 г., и един от най-щастливите дни в живота ми! Имах щастието да споделя творчеството си с семейство, приятели, познати и непознати. Кмета на район "Младост" Десислава Иванчева лично дойде да ме поздрави за изложбата. Освен това, група "СътвоРИМИ" изнесоха 15-минутна импровизация върху моите творби, с която официално я откриха.
Благодаря на всички, които се включиха в организацията, и по-специално на г-н Николай Енчев.
Изложбата може да се разгледа до 17-ти октомври в общината, във фоайето на третият етаж. Ако желаете да я разгледате, мога да ви заведа да я разгледаме заедно.
За контакт - 088 778 9577.