15/09/2023
Мария Казакова
Напоследък попадам на много постове, в които хората изразяват тревогата и гнева си от това, че пазарът на храни е залят и тепърва ще бъде заливан от вредни за здравето храни или хранителни съставки. Бих желала да споделя с вас някои практики, които могат да ви помогнат да преодолеете, поне донякъде, този проблем.
От години съм си изградила навика, преди да приема някаква храна или напитка в тялото си, първо да я благословя. Формулата, която използвам обикновено, е следната: „Благослови, Господи, храната (напитката), която ми даваш днес и приеми моите благодарности за нея!“
При това наричане е важно човек да вярва, че Господ винаги чува молитвите му и ги изпълнява, както и че нареченото неминуемо мигновено се изпълнява. Това наистина е така, но, доколкото човек получава точно това, в което вярва, и дотолкова, доколкото вярва в него, ако човек не вярва напълно, може донякъде да намали силата на наричането. Така че, доверете се напълно и помолете Бог да благослови храната ви. Ефектът от подобна практика е, че храната се пречиства енергийно, вредните вещества в нея се неутрализират, стават безвредни за тялото, психиката и духа ни.
Доколкото всяка храна се състои от два компонента – енергиен и материален, може да се използва и следното наричане: „Заповядвам енергията на всички вредни съставки в тази храна да бъде неутрализирана и освободена, а материалната им компонента да бъде освободена от тялото ми по обичайните канали за елиминация“. Може да се използват и по-конкретни команди, като например: „Заповядвам всички ГМО модификации в тази храна да бъдат обърнати или неутрализирани, така че тя да бъде безвредна за тялото, психиката и духа ми“.
При този тип наричане човек заповядва не като земния си „аз“, а като божествената искра, която неизменно присъства в него. Всеки от нас е продължение, проявление на Бога и като такъв има силата да заповядва на енергията, а тя неизменно му се подчинява. Колкото по-силно човек вярва в своята божественост, толкова по-ефективно може да заповядва на енергията. Ние всички реално сме божествени продължения, проявления и всички притежаваме тази сила, но тя се проявява толкова по-осезателно, колкото повече човек вярва в своята божественост.
Горните наричания е добре да се използват дори тогава, когато човек се храни с чиста, химически необработена храна. Независимо, че храната може да е била отгледана без химическо третиране, тя все пак влиза в съприкосновение с въздуха, водите и почвата, които за съжаление вече никъде не са съвсем чисти.
Разбира се, най-силната техника се състои в това човек да бъде напълно убеден, че нищо не може да му навреди. 😊 Когато човек храни дълбоко това вярване, неговата енергетика автоматично трансформира и неутрализира всички вредни вещества, които може да се случи да попаднат в тялото му. Докато страхът, че една или друга храна или вещество в храната могат да му навредят, програмира организма му да бъде по-податлив на възможните неблагоприятни въздействия на тази храна или вещество.
Всички тези методи не могат да предпазят човек напълно, ако той систематично се храни с компрометирана храна, доколкото в организма с времето се натрупват нежелателни отпадъчни вещества от нея. Но пък могат до голяма степен да намалят степента на замърсяване на организма и увреждане на здравето. Ако тези методи се прилагат в съчетание с хранене с чиста храна, ефектът ще бъде най-голям. 😊
Надявам се тази информация да ви бъде полезна! 😊 Вярвайте в своята божественост, в своята мощ да променяте материята и не се поддавайте на вярването, че сте жертва, защото това вярване генерира единствено недоволство и гняв, които са далеч, далеч по-отровни и вредни за цялостното ни здраве от всяка вредна храна. 😊