01/05/2024
Здравейте! Аз съм Д-р Алексов, а снимката е направена след дълъг работен ден. Затова я споделям днес- 1ви май. Защото възнамерявам да не спирам да се трудя… поне през работните дни!
С някои от вас вече се запознахме, с другите- тепърва предстои.
Целият си професионален опит съм събрал в Германия. Преди това завърших в Хайнрих Хайне университет- Дюселдорф, а много преди това- немската гимназия в София. Въпреки дългото време, прекарано в Германия, смея да твърдя, че чувството ми за хумор не е пострадало чак толкова. Взел съм повече, отколкото съм загубил, а именно дисциплина на работа и безкомпромистност към неточности. За мен денталната медицина е колкото ясна наука, толкова и изкуство. Обичам да решавам случаите си по възможно най- елегантния начин, а сега вече мога да го правя в любимата ми София, в любимата ми MintClinic. Ще се видим там!
Hi! I’m Dr. Alexov, and the photo was taken after a long day at work. That’s why I’m sharing it today - 1st of May. Because I intend to keep working… at least during the weekdays!
I have already met some of you, the rest are yet to come.
I have gathered all my professional experience in Germany. Before that, I graduated from Heinrich Heine University - Dusseldorf, and long before that - the German high school in Sofia. Despite the long time spent in Germany, I dare say that my sense of humor has not suffered that much. I have gained more than I have lost, namely work discipline and uncompromising intolerance for inaccuracies. To me, dentistry is as much clear science as it is art. I like to solve my cases in the most elegant way possible, and now I can do it in my beloved Sofia, in my beloved MintClinic. See you there!