02/12/2022
Утре, 03.12, предстои официалното откриване на новия зъболекарски кабинет в гр. Разград, ул. "Бели Лом" 32. Всеки, който желае безплатен профилактичен преглед или просто да се наслади на нашата компания с коктейл и сладкиш в ръка, може да заповяда от 10:00 до 15:00ч. Очакваме Ви! 🎉🍾