02/06/2026
На Деня на детето кабинетите ни бяха изпълнени с детски смях, щастливи усмивки и много настроение. Малките ни посетители получиха подаръци и грамоти за храброст, защото всяка смела усмивка заслужава награда. 🧸🛍️🌸
За нас е важно всяко дете да се чувства спокойно, уверено и щастливо при посещението си в клиниката.
Благодарим на всички малки герои и техните родители за доверието! До нови срещи 🤍