04/06/2026
Честит рожден ден на моя втори дом – моят дентален кабинет! 🎉
Казват, че усмивката е най-краткото разстояние между двама души. През всички тези години пътят ми беше изпълнен именно с такива моменти – на доверие, близост, грижа и споделено щастие.
Днес, когато отбелязваме още една година от създаването на кабинета, искам да изразя своята най-искрена благодарност към всички, които са част от това пътешествие.
❤️ Към моите родители – за безусловната вяра, за подкрепата, за вдъхнатия кураж и за житейските уроци, които ме изградиха като човек.
🤝 Към моите приятели – за споделения път, за рамото, на което винаги мога да се облегна, и за това, че правят всеки ден по-светъл.
😊 Към моите пациенти – за доверието, което ми гласувате всеки ден. Вашите усмивки са моето най-голямо признание и най-силната мотивация да продължавам да давам най-доброто от себе си.
✨ Към моите партньори – за професионализма, лоялността и подкрепата, благодарение на които заедно постигаме най-добрите резултати.
Днес празнуваме 6 години труд, отдаденост, развитие и сбъднати мечти. Но най-вече празнуваме хората зад всичко това.
Благодаря Ви, че сте част от моята история! ❤️
С уважение и признателност,
д-р Неда Чобанова
#БлагодаряВи #6ГодиниЗаедно #ДенталнаГрижа #Усмивки 💙✨